DESENLİ KUMAŞLA DİKİŞSİZ YASTIK KILIFI YAPMAK


Desenli kumaşla dikişsiz yastık kılıfı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yastıklar için uygulayabilirsiniz.

Evde standart yastıklarınızdan sıkıldıysanız, desenli kumaşlar satın alarak onları daha değişik görünümlere kavuşturabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kumaş yastık kılıfı çalışmalarından yararlanarak sizde eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Kumaştan yastık kılıfı yapmak için anlatımlı çalışmada ki gibi sizde sahip olduğunuz kumaşları kullanarak çok güzel ve değişik kumaş yastık kılıfları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Sıkıldığınız yastıkları değiştirmek veya yeni yastıklar almak yerine onların görünümünü değiştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizde çok güzel kumaştan dikişsiz yastık kılıfları yapabilirsiniz. Benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

desenli-kumasla-dikissiz-yastik-kilifi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*