DESENLİ KUMAŞLA KİTAP KAPLAMA

Desenli kumaşla kitap kaplama örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Sizde evinizde çocuklarınızla birlikte desenli kumaşla kitap kaplama çalışmaları yapabilirsiniz. Özellikle okul zamanı bu tür etkinlikler daha çok yapılıyor.

Okula giden çocukların öğretmenlerinin isteği üzerine kaplık olmayan kitap veya defterlerini kaplamaları ve karmaşıklık… eskiye gittim şimdi… hey gidi okul sevinci ve yeni kitaplar, yeni defterler hepsi ayrı bir heyecandı. Güzel günlerdi. Bu güzel paylaşım beni eskiye götürdü.

Sizde çocuklarınızla birlikte bu güzel kitap kaplama çalışmalarını eğlenerek yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışma hem kolay, hem de çocuklarınızla birlikte kolayca yapabileceğiniz özelliklerdedir. Desenli kumaşla defter kaplama veya not defteri kaplama çalışmalarında bu güzel örneği yapmayı düşünebilirsiniz.

Desenli kumaşla kaplama işlemlerini daha önce değişik şekillerde paylaşmıştım. Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumasla-kitap-kaplama

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DESENLİ KUMAŞLA KİTAP KAPLAMA için yorumda bulun

    DESENLİ KUMAŞLA KİTAP KAPLAMA için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DESENLİ KUMAŞLA KİTAP KAPLAMA için ilk yorumu yapabilirsin.