DESENLİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK


Desenli kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel el yapımı kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Bu tür kolay yapılan el çanta çalışmaları ve şablonlarını bu yazımın altında da göreceksiniz. Birbirinden güzel el yapımı çanta yapımı çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve yapımını öğreten anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Kolay ve kısa sürede el çantası yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. El çantasında dış görünüm çok önemlidir. Kullanacağınız malzeme iyi olmalı ve desenli olduğunda güzel bir el çanta modeli ortaya çıkartmış olursunuz.

Bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir veya sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Satarsanız da güzel paralar kazanacağınızı belirtmeliyim. Kolay gelsin.

source : pinterest

desenli-kumastan-el-cantasi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*