DİKİŞSİZ PANTER DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY TOKA YAPMAK


Dikişsiz panter desenli kumaştan kolay toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş toka çalışmalarını buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

Hem de dikişsiz bir şekilde yapılması da hem pratik hem de kısa sürede toka yapmış oluyorsunuz. Evde dikişsiz panter desenli kumaştan toka yapmak için altta paylaştığım çalışma hem detaylı, hem de kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür evde kolay yapılan takıları sizde yapabilirsiniz. Kumaş farklı olabilir veya değişik desenli kumaşlarla da dikişsiz takı yapabilirsiniz. Sitemizde bununla ilgimi birçok kez paylaşım yaptığımı hatırlıyorum.

Hatta onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri dikişsiz kumaş toka yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

dikissiz-panter-desenli-kumastan-kolay-toka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*