DİŞLİ KARTON ŞABLONLA YÜN İPTEN ÇİÇEK

Dişli karton şablonla yün ipten çiçek yapmak için paylaştığım bu farklı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Yapımı zor olmayan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve farklı örgü çiçek motifleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Dişli şeklinde bir kartondan şablon yapıp, daha sonra yün ipi dişlerin arasına dolayarak bu güzel çiçek motif çalışmasını ortaya çıkarıyorsunuz. Yapımı zor olmasa da farklı bir çalışma olduğu için de paylaşmak istedim. Bu tür çalışmaları arayanlar olabiliyor.

Hem değişik hem de yaparken zevk alacağınız bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Dişli kartonla yün ipten çiçek motifi yapabilirsiniz. Yapımı altta detaylıca veriliyor. Ne yapmanız gerektiği tek tek belirtilen çalışma da zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz.

Bu güzel çalışmaya benzer değişik fikirler ve örgü örneklerini ise sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında da benzerlerine ulaşacağınızı söyleyebilirim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

disli-karton-sablonla-yun-ipten-cicek

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DİŞLİ KARTON ŞABLONLA YÜN İPTEN ÇİÇEK için yorumda bulun

    DİŞLİ KARTON ŞABLONLA YÜN İPTEN ÇİÇEK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DİŞLİ KARTON ŞABLONLA YÜN İPTEN ÇİÇEK için ilk yorumu yapabilirsin.