DIY Galaxy Krem Far Yapımı

DIY Galaxy Krem Far Yapımı
DIY Galaxy Krem Far Yapımı

DIY Galaxy Krem Far Yapımı

Far kutularında farklı tonlarda farlar bulunsa da genellikle bir tanesinin diğerlerine nazaran daha çabuk bittiği görülür. Özellikle tercih edilen far rengi azaldığında veya bir nedenle kırıldığında evde uygulanabilen diy galaxy krem far yapımı ile tekrar kullanılabilir hale getirmek mümkündür.

Evde uygulanabilen çok basit yöntemlerle malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak mümkün oluyor. Bu geri dönüşüm hayatın her alanında gerçekleştirilebildiği gibi makyaj malzemeleri için de sağlanabiliyor. Far geni dönüşümü için diy galaxy krem far yapımı uygun bir yöntem.

Kırılan veya azalan far bir kasenin içine konur ve güzelce ezilir. Üzerine hafifi hafif krem eklenerek kıvam alması sağlanır. Eğer ışıltılı olması isteniyorsa ezme aşamasında bir miktar simli far da ilave edilebilir. Krem haline gelen karışım saklamak için küçük kapaklı bir kaba konur. Artık krem far kullanılabilir haldedir.

Bu yöntemle çeşitli renk farları birbirine karıştırarak yeni tonlar elde etmek de mümkündür. Krem farlar kullanım açısından toz farlardan daha kullanışlı olduğu için bu yöntem farlarda uygulanabilir ve özellikle em çok kullanılan renkler krem far haline getirilebilir. İçinde çok fazla far bulunan kutular büyüktür ve çantada yer kaplar.

Günlük hayatta en çok tercih edilen rengin bu uygulamayla krem far haline getirilmesi ve bu sayede kolayca taşınabilmesi mümkündür. Bu gibi evde yapılması mümkün olan uygulamalar sayesinde kadınların hayatı kolaylaşmaktadır.

diy-galaxy-krem-far-yapimi
DIY Galaxy Krem Far Yapımı

1 Comment on DIY Galaxy Krem Far Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*