Doğal Oda Kokusu Nasıl Yapılır?


Evde Kolay Doğal Oda Kokusu Nasıl Yapılır?

Evinizde oluşan kötü kokulardan bıktınız mı? O halde gelin bu yazımızda bahsettiğimiz doğal oda kokusu yöntemini uygulayın. Kolaylıkla yapabileceğiniz ve evinizin banyo, tuvalet, yatak odası, salon ve diğer odalarınızdaki kötü kokulardan kurtulabilirsiniz.

Sigara kokusu, ağır kokular, pis kokular, kokusunu sevmediğiniz her türlü durumdan bu yöntem sayesinde kurtulabilirsiniz. Evinizde eskiden kalma ağır kokular da bu hazırlayacağınız formül sayesinde zamanla kaybolacak.  Evde kolay doğal oda kokusu nasıl yapılır? diyorsanız vereceğim formülü mutlaka uygulayın.

Öncelikle güzel kokan doğal oda kokusu için cep sodası veya kabaratma tozu kullanacağız. Aktarlardan kolaylıkla bulabileceğiniz kokulu bitki yağı sayesinde, tüm kötü kokulardan kurtulabileceksiniz. Bir cam kavanozun içine tam dibinde olması yeterli olacak şekilde soda koyduktan sonra 8 damla uçucu bitki yağını damlatmalısınız.

Ardından kavanozun üzerini alüminyum folyo ile sardıktan sonra üzerine minik delikler açın ve evinizin kötü koku yayılan bölümlerine bu formülü uygulayın. Uçucu bitki yağını aktarlardan veya baharat satan yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. 2 yemek kaşığı toz sodanın içine 8 damla koymanız yetecektir.

dogal-guzel-koku-yapilisi
dogal-guzel-koku-yapilisi

Bir başka kötü kokulardan kurtulma yöntemi ile ilgili bir video :

assainisseur d’air naturel – natural air freshener – natürliche Lufterfrischer

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*