DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ


Dokuma lif örnekleri arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması örnek olarak karşınıza çıkacak. Yapımı gösterilen çalışmadan yararlanabilirsiniz. Benzerini daha önce de paylaştığım çalışma da aşama aşama tahtasını, çivisini ve bu güzel icadı nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı dokuma tezgahı yapmak için paylaştığım kartondan yapılan çalışmaları da beğenebilirsiniz. Kolay yapılan bu tür dokuma tezgahı çalışmaları ile sizde değişik lifler örebilirsiniz. Evde kolay lif örme işlemleri için sitemizde bu tür çalışmalara bolca ulaşabileceğinizi söylemek isterim.

Anlatımlı lif çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede renkli ve desenli lifler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lifler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı lif yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde beğeneceksiniz. Hemen bu yazımın altında birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dokuma-lif-ornekleri

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*