DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ

Dokuma lif örnekleri arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması örnek olarak karşınıza çıkacak. Yapımı gösterilen çalışmadan yararlanabilirsiniz. Benzerini daha önce de paylaştığım çalışma da aşama aşama tahtasını, çivisini ve bu güzel icadı nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı dokuma tezgahı yapmak için paylaştığım kartondan yapılan çalışmaları da beğenebilirsiniz. Kolay yapılan bu tür dokuma tezgahı çalışmaları ile sizde değişik lifler örebilirsiniz. Evde kolay lif örme işlemleri için sitemizde bu tür çalışmalara bolca ulaşabileceğinizi söylemek isterim.

Anlatımlı lif çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede renkli ve desenli lifler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lifler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı lif yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde beğeneceksiniz. Hemen bu yazımın altında birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dokuma-lif-ornekleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ için yorumda bulun

    DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.