DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Donald duck lif modeli yapımı

Bugün sizlere çok şirin ve özellikle çocuklar için yapabileceğiniz güzel bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını video olarak vereceğim bu lif modeli sizlerinde hoşuna gidecektir.

Donald duck lif modeli çocukların çok hoşuna gidecek eğlenceli bir model. Dilerseniz bu lif modelini çeyizleriniz içerisine de ekleyebilirsiniz. Lif modeli yapıp satanlarda bu lif modeli ile liflerini çeşitlendirebilirler.

DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ

DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ

Lif modelinin görüntüsü oldukça güzel ama yapması da biraz zahmetli diyebiliriz. Farklı renkler kullanılarak yapılan bu lif modelinde verilen sayılara özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Donald duck lif modeli yapılırken her bir parça ayrı ayrı yapılıyor diyebiliriz. Öncelikle lifin arka kısmı yapılmış. Bunun için fıstıklar yapılarak başlanan modelin her sırasında fıstıklar yapılarak ilerlense de burada verilen sayılara özellikle dikkat etmek gerekir.

Lif modeli yapılırken renk geçişleri yapılırken ayrıca arttırmalar ve eksiltmeler yapılarak modele şekil veriliyor. Lifin arka kısmı yapıldıktan sonra ön kısmı ve gözleri yapılıyor. Yine burada da basit tığ işi teknikleri kullanılarak model ilerliyor.

DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ

DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ

Donald duck lif modelini burada olduğu gibi güzel bir şekilde yapmak için videoda verilen detaylı anlatıma dikkat edin. Modelin en başından en sonuna kadar neler yapılması gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Buraya dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamadan lif modelini yapabilirsiniz.

Donald duck lif modeli yapımı detaylı anlatımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DONALD DUCK ÇİZGİ KAHRAMANI LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.