DONDURMA ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR OK YAPMAK

dondurma-cubugundan-minyatur-ok-yapmak-440x415

Dondurma çubuğu veya hobi çubuğunu bu güzel çalışma için kullanabilirsiniz. Öncelikle dondurma çubuğunu veya hobi çubuğunu bir su bardağına koyup az bir şey ısıttığınız da genleşip kolay eğrilebilir olacaktır.

Okun yayı şeklinde eğdikten sonra donmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yapmadan önce dondurma çubuğunun kenarlarını kertik yaparsanız, ipi doladığınızda daha gerçekçi bir okmuş gibi gözükecek.

Bu tür minyatür çalışmaları buldukça paylaşmayı seviyorum. Hem eğlenceli çalışmalar oluyor. Hem de eğlenerek zaman geçirmemize imkan tanıyorlar.

Dondurma çubuğundan minyatür ok yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda ki gibi sizde çocuklarınızın eğleneceği güzel bir hobi çalışması yapabilirsiniz. Hobi çubuklarından minyatür ok yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

dondurma-cubugundan-minyatur-ok-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7372.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on DONDURMA ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR OK YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*