Dondurma Çubuğundan Yapılanlar


Dondurmayı severek yeriz. Satın aldığımız her dondurmada bittiğinde elimizde bir adet çubuk kalır. Genelde çubuğu ya atarız, yada biriktirir koleksiyon yaparız. Yada kampanya varsa harfleri birleştirip, çubukları iade edip yenisini alırız.

Bu yazımda paylaşacağım dondurma çubuğundan yapılanları görünce çok şaşıracaksınız. Genelde biz çubukları atarız. Ama elin oğlu atmıyor bakın ne yapıyor! Ancak size bu yazımızda çubukları kullanarak çok farklı süsler ve objeler yapabileceğinizi göstereceğiz.

Hem resimli hem de videolu bir şekilde hazırladığımız bu yazımızda dondurma çubukları ile neler yapılabileceğini gördüğünüzde inanın şaşkına döneceksiniz… Hobi çubukları da denen bu çıta parçaları ile hemen hemen her türlü çalışma yapılmakta… istediğiniz şekli veya maketi yapabiliyorsunuz.

Bununla ilgili sitemizdeki maket kategorisine girerek diğer tüm çalışmaları keyifle inceleyebilirsiniz. Hobi çubuklarından yapılan çalışmaları her gün farklı çalışma gördükçe sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü hakikaten karşımıza çok güzel çalışmalar çıkabilmektedir. Dondurma çubukları ile yapılan diğer çalışmaları kendin yap ve maket kategorilerinde görebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi attığımız dondurma çubukları ile harika şeyler yapılıyor. Sizlerde bunlara benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Hem de birisinin göstermesine gerek bile yok. Bir yapıştırıcı, makas, biraz da hayal gücü yeterli olacaktır bu iş için…

Dondurma çubuklarından yapılan diğer objeler için video :

Eis-Bar-Modell – ice cream bar model – crème glacée modèle de bar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*