DONDURMA ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ İŞİ YELEK

Dondurma çubuklarıyla örgü işi

Dondurma çubuklarıyla genelde kendin yap çalışması veya maket işi yapmıştık. Bu gün sizlerle örgü işini bu şekilde yapmayı öğrenmek için anlatımdan yola çıkarak bilgi edineceğiz arkadaşlar. Dondurma çubuklarından örgü işi yaparak yelek örebilir veya benzer çalışmaları şiş işinden de yapabilirsiniz.

Bayan örgü yelek modeli olarak bu çalışmayı şişle yapabiliriz. Ancak hobi çubuğuyla örgü işini ilk kez gördüğüm için sizlerin de öğrenmesini ve görmesini istedim. Çok güzel ve enteresan bir örgü işi olup, mutlaka inceleyin derim.

Dondurma çöpüyle örgü olarak da ifade edilen bu çalışmayı çocuk yelek modeli, örgü işi yelek, yazlık yelek ve hırka türü her türlü örgü işinde kullanabileceğinizi ifade etmek isterim hanımlar.

Dondurma çubuğuyla örgü yelek yapmak dışında bu çalışmayı 6 veya 8 numara şişle de kolayca örebilirsiniz. Anlatımdan yola çıkarak kısa sürede örgü işi yeleğinizi hazırlayabilirsiniz diyebilirim.

Firkete işi yelek modeli olarak da tanımlanan bu çalışmayı çocuk yelek modeli olarak yapabilir veya kendinize yetişkin örgü yelek modeli olarak da yapmayı tercih edebilirsiniz. Güzel bir yelek çalışması.

Dondurma çubuğundan yelek örgüsü çalışmasından ziyade aynı çalışmanın şişle yapılışını da tarif eden bilgiyi hemen altta da paylaştık. Yapan kişiler gerçekten güzel anlatmışlar ve izledikten sonra yayınlanan kanalı takip edebilirsiniz. Değişik örgüler de sunmuşlar.

Dondurma Çubuğuyla Yelek Yap

9 numara şişle yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DONDURMA ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ İŞİ YELEK için yorumda bulun

    DONDURMA ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ İŞİ YELEK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DONDURMA ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ İŞİ YELEK için ilk yorumu yapabilirsin.