Dondurma Çubuklarından Araba Yapılışı Resimli Anlatım

Dondurma Çubuklarından Araba Yapılışı Resimli Anlatım

Dondurma çubukları toplayan veya biriktiren bir milletiz. Çoğumuz dondurma yemeyi severiz. Aldığımız dondurmalardan çıkan çubukları da biriktirir, onları ya oyunlarda kullanırız. Yada ilginç maketler yapmada işimize yararlar. Bu yazımızda sizlere dondurma çubukları kullanarak nasıl güzel dekoratif araba yapılacağını göstereceğiz.

Tükettiğimiz dondurmalar için özel tasarlanan ve kullanılan tahta çıtalar yani çubukları, dondurmayı bitirdikten sonra atmamalısınız. Onları biriktirmeli ve onlardan harika eşyalar yapabilirsiniz. Dondurma çubuklarından kumbara, dondurma çubuklarından oyuncak ve dondurma çubuklarından minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Altta paylaştığım detaylı anlatımda dondurma çubuklarından araba yapılmış. Bu güzel çalışmayı boyadıktan sonra inanın harika bir minyatür oyuncak araba çalışmasına sahip oluyorsunuz. Bu çalışmayı evinizde TV ünitesine veya vitrin bölümlerine koyabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Harika bir hobi çalışması olan bu çalışmayı hobi çubuklarından araba yapmak olarak da adlandırabiliriz. Bu hobi çubukları kırtasiyelerde satılmakta olup, aynı zamanda dondurma çubukları olarak da kullanılabilir.

Dondurma çubuklarından minyatür araba yapımı ile ilgili detaylı resimler altta yer alıyor. Vaktiniz bol ise bu mükemmel hobi çalışmasını yapmayı mutlaka düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

httpss://www.youtube.com/watch?v=bdcdQcwQD5s

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=bQehnlhCgw0

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=JemjKYQj7QA

Bu enfes çalışmayı yaparak, evinize ek gelir dahi elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız bu güzel arabayı satabilir ve para kazanabilirsiniz. Tüm detayları verilen arabayı sıkılmadan ve eğlenerek kısa zaman içinde tamamlayabilir ve ister evinize süs, isterseniz de satışa sunacağınız bir ürün olarak kullanabilirsiniz. Hobi çubuklarından araba yaparak para kazanabilir ve sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

Car of the ice cream bar – Auto des Eis-Bar – Car de la barre de crème glacée

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dondurma Çubuklarından Araba Yapılışı Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Dondurma Çubuklarından Araba Yapılışı Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dondurma Çubuklarından Araba Yapılışı Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.