DONDURMA ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK

Dondurma çubuklarıyla süs nasıl yapılır

Dondurma çubuklarından duvara süs yapmak için paylaştığım bu enfes dekorasyon çalışmasını çok beğendim. İlk fırsatta da bir boşluğumda yapmayı düşünüyorum. Sizlerde evinizde boş vakitlerinizi bu tür dekoratif süs yapmak için harcamak düşüncesindeyseniz, mutlaka bu çalışmayı değerlendirin derim.

Çünkü çok güzel ve kolay bir çalışma… hobi çubuklarını bir araya getirip boyadıktan sonra değişik şekiller yapabilir ve duvara sarkaç süs şeklinde asabilirsiniz. Çalışma da kırmızıya boyanmış, siz pembe yapabilir veya evinizin duvar renkleri neyse zıt rengine de boyayıp kullanabilirsiniz.

Şekil ise kafanıza göre takılabilirsiniz. Dilerseniz çalışmadaki gibi hobi çubuklarını yapıştırıp, ortaya değişik akustik şekiller çıkarabilirsiniz. Bu tür dekoratif fikirler ve dekorasyon fikirlerini sitemizde daha önce de sunmuştuk. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

Hobi çubuklarıyla tablo yapımı

Çocukların yedikleri dondurmalardan çıkan çubukları benim gibi sizde topluyorsanız ve belki işe yarar diye biriktiriyor iseniz? benim gibi bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Hobi çubukları satılıyor. Toplu olarak da alıp kullanabilirsiniz. Yapıştırma usulü harika şekiller ve tablolar ortaya çıkarabilirsiniz.

dondurma-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak

dondurma-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak

Yapmanız gereken hobi çubukları ile oluşturacağınız tablo için bir şablon oluşturmak ve daha sonra şablona göre yapıştırma işlemini yapmak. Aslında sprey boya kullanarak yaptığınız şekli daha sonra da boyayabilirsiniz. Resimli anlatımda yapıştırma öncesi boyamışlar. Ama ben şekli ortaya çıkarttıktan sonra sprey boya ile boyama taraftarıyım. Daha kolay ve pratik olacaktır. Aklınıza gelen her türlü şekli tablo olarak yapıp evinizde duvara asabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DONDURMA ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    DONDURMA ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DONDURMA ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.