Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı


Bir önceki yazımızda dondurma çubuklarından yapılan maket ev, süs eşyaları, objelerden bahsetmiş ve resimlerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere dondurma çubuklarını nasıl değerlendireceğinizi ve harika süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Dondurma çubuklarından süs yapımı ile ilgili paylaşımlarıma devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere dondurma çubuklarından süs yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım.

Hobi çubuklarından yapılan çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Hobi çubuklarından yapılan diğer çalışmaları sitemizdeki maket ve hobi kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerinde hobi çubuklarından yapılan çalışmalarınız varsa bize gönderin yayınlayalım. Malzeme olarak biriktirdiğiniz dondurma çubukları ve bir adet yapıştırıcı yeterli olacaktır. Birde yapacağınız süsün içine yapma çiçek hazırlamanız yeterlidir.

Resimde gördüğünüz gibi dondurma çubuklarını birleştirerek, çok güzel sepet veya süs çiçeği saksısı yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı şekillerde verebilirsiniz. Dondurma çubukları ile evinize küçük ve minik harika süsler yapabileceğinizi unutmayın.

crème glacée bar décorations – ice cream bar decorations – Eis-Bar Schmuck

3 Comments on Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*