Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli

dongulu-kenar-orgusu-ornegi1

Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli

Bu yazımızda sizlere battaniyelerin veya birçok el işinin kenarlarına kolay ve pratik bir şekilde örebileceğiniz çok güzel döngülü kenar örneği örülüşünü hazırladık. Resim ve videoları takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım döngülü kenar örneğinin örnek resimleri ve anlatımlı videosu aşağıdadır. Bu çalışmayı kolayca öğrenebilir ve sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da yine bu güzel çalışmayı yaparak, evlerine ek kazanç sağlayabilirler.

Bu tür güzel çalışmaları sitemizde çokça bulabilirsiniz. Kendin yap ve örgü işleri kategorilerinde birbirinden güzel örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Yine yapımını anlatan anlatımlı video ve resimlerde ilgili kategorilerde sizleri beklemektedir.

Döngülü renkli ipler kullanılarak örülen örgünün resim ve videoları :

dongulu-kenar-orgusu-ornegi

dongulu-kenar-orgusu-ornegi2

dongulu-kenar-orgusu-ornegi3

dongulu-kenar-orgusu-ornegi4

dongulu-kenar-orgusu-ornegi5

Webmuster – motif de tissage – weave pattern

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*