Düğme Kullanarak Şık Figürler Yapmak


Düğme Kullanarak Şık Figürler Yapmak

Paylaştığımız diğer yazılarımızda düğme kullanarak neler yapabileceğinizi gösterdik. Yine düğme kullanarak farklı ve çok güzel figürler yapabileceğiniz ile ilgili size bu yazıyı hazırladık. Düğmeleri kullanarak eviniz için harika süs veya sevimli figürler yapabilirsiniz.

Evinizde farklı düğme koleksiyonu yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmaları kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Değişik renk ve boyuttaki düğmeleri bir araya getirerek, harika çalışmalar yapmak mümkün. Hatta öyle güzel düğme çalışmaları yapılıyor ki, resim ve tablo benzeri çok güzel çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Sizde bu örnekler gibi düğmelerden harika figürler veya süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Düğme kullanarak şık figürler yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Düğmeden kapı süsü yapabilirsiniz. Düğmeden buzdolabına magnet yapabilirsiniz. Düğmeden resim çerçevesi yapabilirsiniz. Kısacası düğmelerden istediğiniz güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Örnek çalışmaları gördüğünüzde hemen sizde evinizdeki rengarenk düğmelerden güzel çalışmalar yapmak isteyeceksiniz. Yapımı çok kolay ve hemen bulunabilen malzemelerden yapabileceğiniz bu figürler ile hem yaparken keyifli zaman geçireceksiniz. Hem de sevdiklerinize şirin figürleri gösterip, onlara hediye edebilirsiniz.

Evinizde bulunan düğmeleri kullanarak çok şık süsler yapabilirsiniz. Bu yaptığınız süsleri istediğiniz alanda da kullanmak mümkün…

 

Sizinde bu tür çalışmalarınız varsa bize gönderin yayınlayalım…

bouton ornement – Taste Ornament – button ornament

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*