DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK

Düğme değerlendirerek takı yapımı

Düğmelerden bileklik yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel ve değişik çalışmayı seveceksiniz. Sizde evinizde boş kaldığınızda el yapımı takı veya nelerden takı yaparım diyorsanız, bu güzel çalışma imdadınıza yetişecek. Kolayca yapabilir ve değişik düğmeleri bir araya getirerek çok güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz.

Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığımız diğer benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Düğmelerden bileklik nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmanın benzerlerini sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Düğmeden bilezik yapmak veya benzer çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Güzel el yapımı bileklik çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay yapılan bileklik yapımı veya takı çalışmalarını araştırıyorum.

Düğmelerden bileklik yapılışı

Düğmeleri kullanarak bileklik, takı, gerdanlık veya daha birçok süs çalışması yapabilirsiniz. Evimizde bazen biriken ve işe yaramadığını düşündüğümüz düğmeleri kullanarak tablo yapanı dahi gördüm. Neden siz yapmayasınız? o yüzden sizde bu güzel çalışmayı inceleyerek evde boşta duran düğmeleri bilekliğe dönüştürebilirsiniz.

Malzemeler ;

  • işe yaramayan renkli düğmeler.
  • lastik ip.
  • makas.
  • iğne iplik.
dugmelerden-bileklik-yapmak

dugmelerden-bileklik-yapmak

Evde kolay takı yapımı

Kolay takı yapmak için artık düğmeler gibi evinizde kullanmadığınız birçok şeyi kullanabilirsiniz. Düğmelerden kolye yapabilirsiniz. Düğmeden gerdanlık modeliyle ilgili güzel bir çalışma paylaşmıştım. Düğmeleri hem değerlendirmiş olursunuz. Hem de kendinize değişik takılar veya aksesuarlar yapabilirsiniz. Düğmeler her zaman süsleme amaçlı da kullanılmaktadır. Evinizde boşta duran düğmeleri ne yapabilirim diye düşünmeye başlasanız iyi olur.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.