DÜĞÜN ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK


Düğün çiçekli taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan düğün için taç yapımı veya çiçekli taç yapmak için diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm.

Kolay çiçekli taç yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Anlatımlı çiçek taç yapmak için malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve farklı taç modelleri yapabilirsiniz.

Bu tür süslü taç modelleri yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Düğün çiçekli taç yapmak için paylaştığım anlatımları buldukça tekrar sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri düğün çiçekli taç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

dugun-cicekli-tac-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*