Dut İp İle Örülen Bebek Battaniye Modelleri

Dut İp İle Örülen Bebek Battaniye Modelleri

Örgü örmek kadınlara özel bir şeydir ve oldukça zahmetli görünse de aslında o kadar da zahmetli bir işlem değildir. Ellerinizi kullanarak ve fiziksel el gelişiminizi de ilerletecek yapacağınız bu örgüler sizlerin hoşuna gidecek ve kısa sürede de tamamlanacaktır.

Dut ipi ile örülen bebek battaniyesi birçok kadının hoşuna gitmekte ve satın almaktan ziyade kendileri bunu tasarlamaktadırlar. Çocuk ve bebek ürünleri satan mağazalarda artık örgü işi ürünler göremediğimizden dolayı yıllardır örgü ören kadınlara bu işlemler yaptırılabiliyor o da biraz maliyetli olmaktadır.

Ama sizler örgü işlemini öğrendiğiniz zaman hem maddi anlamda hem de zaman anlamında zarara uğramayacaksınızdır. Örgü örmek bir süre sonra keyifli bir hale geldiğinde devamlı örgü örerek kendinizi de hayal gücünüzü de geliştirebilirsiniz.

Diğer iplere göre farklı olan bu dut ipi daha zahmet isteyen ve gösteriş açısından da oldukça zengin olan bir ip türüdür. Kalın bir dokunuşa sahip olması da sıcaklığı konusunda aklınızda soru işareti bırakmayacaktır. Örgü çeşitleri oldukça fazladır iğne ile tığ ile ve şiş ile örülen örgüler her konuma göre değişiklik göstermektedir.

Eğer bir kazak örecekseniz bunu şiş ile yapmanız gerekecektir fakat ev dekoru için bir örgü yapacaksanız iğne ve tığ ile yapmanız gerekecektir. Dut ipi ile örülen bebek battaniyesi de şiş ile örülen örgü çeşitleri arasına girmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dut İp İle Örülen Bebek Battaniye Modelleri için yorumda bulun

    Dut İp İle Örülen Bebek Battaniye Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dut İp İle Örülen Bebek Battaniye Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.