Dut İple Yeni Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı


Evde Dut İple Yeni Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi örneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki paylaşımımız dut iple tığ işi bebek battaniyesinin nasıl yapıldığını göstermek… Anlatımlı çalışmaları izledikten sonra sizde evinizde dut iple tığ işi bebek battaniyeleri yapabileceksiniz.

Aslında izledikten sonra yapılışını kavrayıp, kolayca yapmanız mümkün. Dut iple yapılan diğer çalışmaları ise sitemizde ki kategorilerden ulaşabilirsiniz. Evde dut iple yeni tığ işi bebek battaniyesi yapılışını anlatan videolardan yararlanarak sizde bebek battaniyesi yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz.

Sizlere hemen hemen her gün yeni tığ işi çalışmalarını da paylaşmaktayım. Yeni tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Dut iple yeni tığ işi bebek battaniye yapımını anlatan videoları mutlaka izleyin. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz.

dut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi
dut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi

Birçok farklı renkte ve desende yapabileceğiniz dut iple yapılan tığ işi bebek battaniyelerinin resimlerini de yine video içerisinde bulabilirsiniz.

Dut iple tığ işi yapılan bebek battaniyesi ve diğer örnekler :

https://www.youtube.com/watch?v=wfRcY5Cc1lk

 

dut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesidut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi

baby blanket – couverture de bébé – Babydecken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*