Düz Haroşa Örgü Lif Modeli

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi4

Düz Haroşa Örgü Lif Modeli yapmak isteyenler için derlediğim makalemi inceleyin. Altta yer alan çalışmayı çok seveceksiniz. Anlatımlı düz örgü ve haroşa paylaşımını yapmak istedik. Yine ek olarak derlediğimiz resimlere bakabilir ve sizde haroşa örgü modelinden kendinize uyarlayabilir ve örnek çıkarabilirsiniz.

Birbirinden güzel lif modelleri ile çeyiz eksiklerini giderebilir veya hediye vermeyi düşündüğünüz kişilere yaptığınız liflerden verebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım örnek düz haroşa örgü lif modeli ile ilgili yazımın sonlarına doğru sizlere anlatımlı videolarda paylaştım.

Umarım beğenirsiniz. Haroşa örgü lif modellerine sitemizdeki lif modelleri kategorisinden benzer çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Farklı lif modellerini sürekli olarak sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza gelecek.

Dilerseniz o çalışmalardan da değişik örgü lif modellerine ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde örgü lif modelleri yapıyorsanız ve farklı olduklarını düşünüyorsanız? bize gönderin isminiz ile sitemizde yayınlayalım. Kolay gelsin.

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi2

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi3

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi4

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi5

https://www.youtube.com/watch?v=KOmxh_Ix44s

 

https://www.youtube.com/watch?v=ndcu1kM3cnY

 

knitted fiber – fibre tricotée – gestrickte Faser

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*