El İşi Kağıdından 3 Boyutlu Kalp Yapmak


Evde kağıttan 3D kalp yapmak için daha önce güzel bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve projeyi nasıl tamamlayacağınız gösterilmiş. Yapmanız gereken renkli el işi kağıdından kalp yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımda gösterildiği gibi aşamaları tamamlamak.

El işi kağıdından 3 boyutlu kalp yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kağıt karton bölümünde benzer  3boyutlu çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

el-isi-kagidindan-3-boyutlu-kalp-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/10106365/detail/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on El İşi Kağıdından 3 Boyutlu Kalp Yapmak

  1. Site mukemmel olmus. Emegi gecenlere coook tesekkurler :) Tam olarak arayip da bulamadigim butun icerikler mevcut. Devamini bekliyorum :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*