EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK


El işi kağıdından çiçek yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan kağıt çiçek çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da alıp inceleyebilirsiniz. El işi kağıdından yapılan çiçek veya gül çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da benzer çalışmalara ulaşabilir ve nasıl yapıldıklarını inceleyebilirsiniz. El işi kağıdıyla çiçek yapımı sayesinde sizde evinizde süs amaçlı bu tür yapay çiçek çalışmaları ile evinizi süsleyebilirsiniz.

Anlatımlı kağıt çiçek çalışmaları sayesinde kısa sürede çok güzel süsler yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de verebilirsiniz. Etkinlik, doğum günü veya parti gibi durumlarda da kağıttan çiçek süs yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

el-isi-kagidindan-cicek-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*