El İşi Kağıdından Kurdele Yapmak

El İşi Kağıdından Kurdele Yapmak

Hazırladığınız sürpriz paketlerinin üzerine kurdele yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaştığım resimli anlatım çok işinize yarayacak. Öncelikle bu güzel çalışmayı el işi kağıdından kurdele yapmak için kullanabilirsiniz. Hatta eva kağıdından kurdele yapmak içinde taslağı kullanabiliyorsunuz. Kurdele yapılışı ile ilgili paylaştığım şablonu kağıt, karton, mukavva, keçe, eva kağıdı ve sert kumaş ile deneyerek yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım el işi kağıdından kurdele yapmayı anlatan çalışmada kullanılan malzemeler ise şöyle ;

  • renkli fon kağıdı.
  • makas.
  • yapıştırıcı.

Sürpriz kutularının üzerine kurdele süsü yapmak istediğinizde genelde bunu kumaştan kurdele yapmak olarak aklınıza gelebilir. Ancak paylaştığım resimli anlatımda ki kağıttan kurdele yapmak şablonunu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Evde kolay kurdele yapımı olarak bu paylaştığım ilk yazı olmalı… bu tür çalışmaları sürekli olarak sitemizin kendin yap kategorisinde paylaşıyorum. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin yayınlayalım. Şimdi sizi resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

el-isi-kagidindan-kurdele-yapmak

Kurdele yapmak için bu şablonu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Farklı renkte el işi kağıdı kullanarak yapacağınız kurdelelerin çeşidini arttırabilirsiniz. Hazırladığınız hediye paketlerinin üzerine bu güzel çalışmayı yaptığınızda hem hediyeyi verdiğiniz kişiye verdiğiniz değer ortaya çıkmış olur. Hem de sizin hediye paketinizin ayrıcalığı söz konusu olur. Mutlaka birisine sürpriz hediye paketi vereceğiniz zaman gelişi güzel üzerini desenli kaplık ile kapladıktan sonra uzatıp vermeyin. Bence bu kolay ve hızlı yapılışa sahip çalışmayı yapıp, hediyenizin üzerine kondurun ve hediyenizi takdim edin. Kolay gelsin.

source : https://www.buzzfeed.com/alannaokun/how-to-take-the-stress-out-of-wrapping-gifts?bfpi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. El İşi Kağıdından Kurdele Yapmak için yorumda bulun

    El İşi Kağıdından Kurdele Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak El İşi Kağıdından Kurdele Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.