El Kuklası Nasıl Yapılır?


Evde Kolay El Kuklası Nasıl Yapılır?

En güzel animasyon malzemelerinden birisi olan ve birçok kişi tarafından sevilen el kuklaları nasıl yapılır? bununla ilgili hazırladığımız bu yazıda sizlere el kuklasının nasıl yapıldığını gösteren video paylaşacağız. Eğer el kuklalarına karşı ilginiz varsa, bu yazımız tam size göre… evde kolay el kuklası nasıl yapılır? diyorsanız paylaşacağım anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz.

El kuklası ile çocuklarınızı oynatabilir, onları güldürebilirsiniz. El kuklası ile komik ortamlar oluşturabilir ve arkadaşlarınızı da eğlendirebilirsiniz. El kuklası olarak görünümünü istediğiniz gibi kendiniz belirleyebilirsiniz. Önemli olan el kuklasının izleyiciler tarafından beğenilmesidir. Çünkü bazı el kuklaları amacı dışında görüntüsü veya benzememesi nedeniyle izleyenler tarafından da fazla ilgiyle karşılanmayabilir.

evde-el-kuklasi-yapimi
evde-el-kuklasi-yapimi

El kuklası nasıl yapılır? bununla ilgili video :

Örgü ile yapılan parmak kukla örneği ise bu videoda :

Videoları izleyerek sizde kendinize en güzel ve eğlenceli el kuklaları yapabilirsiniz. El kuklaları çocuklarınızın en çok seveceği ve eğleneceği oyunlar arasında da ilk sırayı alacaktır.

marionnettes – hand puppets – Handpuppen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*