El Kuklası Nasıl Yapılır?

evde-el-kuklasi-yapimi-e1440596903802-450x415

Evde Kolay El Kuklası Nasıl Yapılır?

En güzel animasyon malzemelerinden birisi olan ve birçok kişi tarafından sevilen el kuklaları nasıl yapılır? bununla ilgili hazırladığımız bu yazıda sizlere el kuklasının nasıl yapıldığını gösteren video paylaşacağız. Eğer el kuklalarına karşı ilginiz varsa, bu yazımız tam size göre… evde kolay el kuklası nasıl yapılır? diyorsanız paylaşacağım anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz.

El kuklası ile çocuklarınızı oynatabilir, onları güldürebilirsiniz. El kuklası ile komik ortamlar oluşturabilir ve arkadaşlarınızı da eğlendirebilirsiniz. El kuklası olarak görünümünü istediğiniz gibi kendiniz belirleyebilirsiniz. Önemli olan el kuklasının izleyiciler tarafından beğenilmesidir. Çünkü bazı el kuklaları amacı dışında görüntüsü veya benzememesi nedeniyle izleyenler tarafından da fazla ilgiyle karşılanmayabilir.

evde-el-kuklasi-yapimi-e1440596903802
evde-el-kuklasi-yapimi

El kuklası nasıl yapılır? bununla ilgili video :

Örgü ile yapılan parmak kukla örneği ise bu videoda :

Videoları izleyerek sizde kendinize en güzel ve eğlenceli el kuklaları yapabilirsiniz. El kuklaları çocuklarınızın en çok seveceği ve eğleneceği oyunlar arasında da ilk sırayı alacaktır.

marionnettes – hand puppets – Handpuppen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*