El Sokularak Kullanılan Lif Modelleri Resimli

el-sokularak-kullanilan-lif-modelleri13-430x415

El Sokularak Kullanılan Lif Modelleri Resimli

Elimize geçirerek kullandığımız lif modellerini bu başlık altında topladık. Sizlere eski ve yeni birçok el sokularak kullanılan lif modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Farklı lif modelleri gördüğümde hemen yeni bir konu açıp sizlere paylaşım yapasım geliyor.

Çünkü değişik lif örnekleri gördüğümde mutlu oluyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel el sokularak kullanılan lif modellerini paylaştım. Örnek resimlerin en altında birde nasıl yapıldığıyla ilgili güzelde anlatımlı videoları bulacaksınız.

Bu tür çalışmaları olabildiğince fazla paylaşmaya çalışıyorum. Hatta yapılışlarını gösteren anlatımlı resim ve anlatımlı videoları da yine paylaşmaya çalışıyorum.

Evde sizde bu tür lifler yapıyorsanız? mutlaka bize iletin ve sizin isminizle sitemizde lif modelleri kategorisinde paylaşalım. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür farklı lif modelleri yaparak ailelerine ek kazanç sağlayabilirler. Değişik lif modellerini sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

El Sokularak Kullanılan Lif Modeli Yapılış Videosu :

home-made fibers – fibres faits maison – hausgemachten Fasern

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*