El Yapımı Aksesuarlar 2016

Bazen satın almayı düşündüğünüz dekoratif süs veya eşyaların çok pahalıya satıldıklarını görebilirsiniz. Bunun başlıca nedenleri ise satın almayı düşündüğünüz şeyin el yapımı olmasıdır. El emeği göz nuru dedikleri çabayla yapıldıkları için eşsiz ve benzersiz olurlar. Bu yüzden de fiyatları biraz kabarıktır.

Altta sizlere farklı aksesuar yapımıyla alakalı el yapımı çalışmaları paylaşmak istedik. Böylece sizde el becerileriniz varsa bu tür güzel çalışmalardan yaparak evinize çok güzel süs eşyaları veya dekorasyon süsleri hazırlamaya başlayabilirsiniz. Evde süs yapımıyla alakalı bu çalışmayı kendinizce geliştirebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere evde el yapımı aksesuar çalışmalarının örneklerini paylaştım. Bu tür çalışmaların daha önce sizlere yapımını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım. El yapımı aksesuarları gördüğünüzde değişik çalışmalarla karşılaşınca şaşkına dönebilirsiniz. Gerçekten harika çalışmalar yapılmış. Bu çalışmalara benzer birçok projenin resimli anlatımını ve anlatımlı videolarını sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bulabiliyorsunuz.

El yapımı aksesuar çalışması yapmak istiyorsanız sizde sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Bu yazımda örnek resimlerini paylaştım ama en azından bu tür çalışmalar yapanlar fikir edinebilirler. Evde el yapımı projeleri sitemizde dekorasyon bölümünde de paylaşıyorum. Çünkü kolay ve basit malzemelerden harika çalışmalar ortaya çıkıyor. Bu çalışmalar ile evler süslenebiliyor. Çocukları sevindirmek de mümkün oluyor.

Ayrıca ev hanımları bu örnek çalışmalardan kendisine yakın olanların yapımını öğrenebilir ve satış amaçlı üreterek satabilirler. Bu da evlerine ek gelir imkanı demektir. Şimdi sizleri el yapımı aksesuarlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Evde el yapımı bileklik, el yapımı çanta, el yapımı daha birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu çalışmaların dışında bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünde de değişik projelere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Emre İlkadlı dedi ki:

    Faydalı bilgiler için çok teşekkürler..

  2. Nuray dedi ki:

    evet emre bey, gerçekten çok güzel ve değişik çalışmalar…

  3. tolga depe dedi ki:

    evde oturdugunuz yerden bu güzel şeyleri kolaylıkla yapabilirsiniz arkadaşlar