El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak

El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak

Son zamanlarda meşhur olan ve birçok genç kızın bileğinde görebildiğiniz arkadaşlık bilekliklerinin nasıl yapıldığını sürekli olarak anlatımlı bir şekilde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere el yapımı arkadaşlık bileklik yapmak isteyenler için detaylı bir resimli anlatım paylaşıyorum. Adımları uygulayarak sizde kendinize veya sevdiğiniz bir arkadaşınıza vermek üzere güzel bir arkadaşlık bileklik yapılışını öğrenebilir ve hediye edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için resimli anlatımdaki tarifleri uygulamanız yeterli olacaktır.

El yapımı arkadaşlık bilekliği yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizde yer alan takı tasarım bölümü ile kendin yap kategorilerinde sıkça bulabilirsiniz. Bu bölümlerde el yapımı takı örneklerini ve nasıl yapıldıklarını gösteren derslere katılabilir ve yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. El yapımı takının bir başka özelliği ise hediye edeceğiniz kişiye eliniz ile hazırladığınız için iki kat daha fazla sevinmesine yol açacaktır. Bu yüzden dışarıdan alınan yapma bileklik yerine evde kendi emeğiniz ile yaptığınız bir hediye daima arkadaşınızı mutlu edecektir. Bu tür çalışmaları yaparak doğum günlerinde veya özel günlerde sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Resimli anlatımla sizi şimdi baş başa bırakıyorum.

el-yapimi-arkadaslik-bileklik-yapmak

Aşama aşama üstteki resimli anlatımda el yapımı bileklik yapılışını öğrenebilirsiniz. Farklı renkler tercih edip, farklı farklı bileklikler de üretmek size kalmış. Bu tür çalışmaları yaparak turistik yerlerde yaşıyorsanız kolaylıkla satabilirsiniz de… bunu mutlaka düşünün. Böylece evden para kazanmak istiyorsanız da satacak ve para kazanacak güzel bir ürünün yapılışını öğrenmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source : https://imgfave.com/view/3478322?u=234331

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak için yorumda bulun

    El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.