EL YAPIMI CÜZDAN ŞABLONU ANLATIMLI


El yapımı cüzdan şablonu anlatımlı olarak bu yazımda kendin yap çalışması şeklinde karşınıza çıkıyor. Daha önce birçok kez kolay cüzdan yapmak için değişik şablonlar ve örnek anlatımlar paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve harika el yapımı para cüzdanı yapmayı öğreneceksiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşabilir ve onlara hediye olarak da sunabilirsiniz. El yapımı cüzdan şablonu anlatımı için paylaştığım aşamalı çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede zarf biçiminde para cüzdanları yapıp kullanmaya başlayacaksınız.

Malzeme olarak deri kumaş veya benzer süvet kumaş da kullanabilirsiniz. Anlatımlı cüzdan yapımı sayesinde kısa sürede harika para cüzdan modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz. Anlatımlı cüzdanlarla hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz.

Hem de bu tür cüzdanlar yapıp çocuklarınıza da verebilirsiniz. Hediye olarak yapıp el emeği bu güzel cüzdanları sevdiklerinize hediye etmeyi de unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli cüzdan yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

el-yapimi-cuzdan-sablonu-anlatimli

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*