El Yapımı Kolay Bileklik Yapımı


Basit bileklik yapılışı

Düğmelerden bileklik yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. İplik ve düğmelerden oluşan çalışmayı kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Basit bileklik yapmak için düğme ve renkli iplik gerekiyor. Daha sonra artırmalı olarak birbirine geçirip, takıyı kolayca yapabilirsiniz.

Güzel bileklik yapmak için bu güzel ve değişik çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Adım adım aşamalı olan çalışmayı yaparken farklı renkler kullanın. Hatta ipi simli ip olarak da kullanabilirsiniz.

Değişik el yapımı takı çalışmalarını da daha önce paylaşmıştık. Kolayca bileklik yaparak kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay takı yapımında değişik eklemeler yaparak yapacağınız takıyı geliştirebilirsiniz.

Farklı takı çalışmalarından birisi olarak bu paylaştığımı seveceğinizi düşündüm. Sizler de bu güzel çalışmayı geliştirip, daha değişik ve kullanışlı takı çalışmaları yapabilirsiniz.

Güzel takı çalışmalarında görüşmek dileğiyle. Şimdilik bu takı çalışmasını bir boş vaktinizde deneyin derim. Kıyafetlerinize uyumlu güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz.

evde-el-yapimi-bileklik-yapimi
El Yapımı Kolay Bileklik Yapımı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*