Eldivenden Oyuncak Köpek Yapımı


Eldivenle Oyuncak Köpek Yap

Kullanmadığınız eldivenleri değerlendirerek çok güzel oyuncak köpek çalışmaları yapabilirsiniz. Aşamaların yer aldığı resimli anlatımda ne yapmanız gerektiğini inceleyebilirsiniz. Eldivenden oyuncak köpek yapımı çalışmasında kısa sürede dikiş işlemi yaparak birleştirme usulü oyuncağı ortaya çıkarabilirsiniz.

Beyaz eldiven kullanarak yapacağınız bu güzel oyuncak köpek işini seveceksiniz. Süs amaçlı oyuncak köpek çalışması yapabilirsiniz. Yada eldivenden oyuncak köpek yaparak çocukları da mutlu edebilirsiniz.

Bu çalışmada köpek oyuncağın gözleri için düğme veya iğne iplik kullanarak da sıra sıra dikiş yapıp oluşturabilirsiniz. Kulakları için yine eldivenin parmaklarını kullanacaksınız. Avuç içi ise köpeğin yüzü.

Resimli anlatımda ne yapacağınız açıkça belli. Hemen yapıp kullanmaya başlayacağınız bir çalışma. TV ünitesi önüne süs olarak dahi yapıp kullanabilirsiniz. Hatta görenleri şaşırtacağınız bir çalışma.

Eldiven değerlendirme çalışması olarak veya oyuncak yapımında kullanacağınız bu fikri geliştirebilirsiniz. Hatta eldivenden oyuncak tavşan dahi yapılabilir diye düşünüyorum. Değişik şeylerde görüşelim arkadaşlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*