En Güzel Çocuk Odası Modelleri

Değişik Çocuk Odası Örnekleri

Çocuklar okulları bitirdi. Onlara çok güzel bir çocuk odası takımı almayı mı düşünüyorsunuz? evet bu güzel modellere bir göz atın istedim. Ben de yakında yeğenlerime oda tasarlamak istedim. Hatta kendim yapmak istedim ama bunun için daha önceden hazır takımların olduğunu duyunca bir incelemek istedim.

Altta sizler için en güzel çocuk odası örneklerini bir araya getirmeye çalıştım. Tabi bunlar marka ve büyük paralara satılıyor olabilir. Ancak renklerinden veya şekillerinden yada tiplerinden benzerlerini bulup kullanabilirsiniz.

Aynılarını almak isterseniz de bazı mobilya markaları çocuklara özel üretimler yapıyor. Onları inceleyebilir veya parça parça da aynısını yapmaya çalışabilirsiniz. Hatta resimlerini bir marangoza gösterirseniz ana kalıplarını yaptırabilirsiniz.

Daha sonra renkleri bulup kumaşlarını veya üzerinin kaplamasını daha sonra kendini de yavaş yavaş yaptırabilirsiniz. Yada sadece renklerini kullanıp, diğer geri kalan her şeyi elinizdeki malzemelerden hazırlayabilirsiniz.

Çocuk odası takımları artık günümüzde moda ve büyük paralara satılması işte ekonomik olarak dar bütçeli ebeveynleri biraz zorluyor. Ama olsun yine de örnekleri görmek isteyenler için paylaşmış olduk. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En Güzel Çocuk Odası Modelleri için yorumda bulun

    En Güzel Çocuk Odası Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Güzel Çocuk Odası Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.