En Güzel Kapı Süsü Yapımı


En güzel kapı süsü yapımıyla alakalı çalışmaları hem resimli anlatım olarak, hem de videolu anlatım olarak bu yazımızda bulacaksınız. Sizde evinizin iç kapılarını veya dış kapısını süsleyecek çok güzel kapı süsü modelleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Hemen hemen her şeyden kapı süsü yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Bunu alttaki örneklerden de anlayacaksınız. Değişik kapı süsü yapımıyla alakalı paylaştığım resimli anlatımlarda kartondan kapı süsü yapmak, keçeden kapı süsü yapmak, plastikten kapı süsü yapımıyla alakalı birçok örnekten yararlanabileceğinizi de söylemek isterim.

Eğlenceli bir şekilde yapabileceğiniz ve evinizin kapısında süs olarak kullanabileceğiniz harika bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yapacağınız bu kapı süsünü her türlü şekilde kullanabilirsiniz. Evde kolay en güzel kapı süsü yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizin kapısına harika kapı süsleri yapabilirsiniz.

Sitemizde ki diğer kapı süsü yapımı ile ilgili çalışmalara kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine keçe kategorisinde de keçeden kapı süsü yapılışı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizi takip etmeye devam edin. Evde kolay kapı süsü yapılışı ile ilgili çalışmaları gördükçe sizlerin önüne getirmeye de devam edeceğim.

Yaptığınız süsün arkasına bir karton yerleştirip, içine resim koyduğunuzda yaptığınız çalışma kapı süsünden, resim çerçevesine geçiş yapabilirsiniz.

Resimli anlatımı ile kapı süsü yapımı :

Öncelikle malzemelerimizi sayalım : renk renk kağıtlar, makas, yapıştırıcı, renkli küçük düğmeler, kapı süsü halkası.

Yapılışı :

door trim – garniture de porte – Türverkleidung

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*