En Güzel Köpek Kulübe Modelleri

Evde kolay köpek kulübesi yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere değişik gördüğüm köpek kulübe modellerini gösteren resimler paylaştım. Belki size fikir verir diye düşündüm. Evde ahşaptan köpek kulübesi yapmak için sitemizde yer alan kendin yap bölümünden bu tür çalışmalara fazla fazla ulaşabilirsiniz. Bu yazımda size yapılışını anlatan bir çalışma paylaşmadım.

Fakat bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümündeki önceki tahtadan köpek kulübesi yapmak için paylaştığım çalışmalara ulaşabilirsiniz. Eviniz bahçeli ise mutlaka yavru iken bir minik köpek alın ve besleyin. İnanın size bağlanacaktır. Tabi ki güzel de bir kulübe yaptığınızda hem kışın üşümeyecek, hem yağmurlu havalarda yuvasına girip kapısından size bakacaktır.

Birçok kişi evde köpek besliyor veya tutuyor. Görüşlerine saygı duyarım ama, benim düşüncem köpeklerin bahçede kulübeleri olmaları ve kulübelerinde yaşamaları yönündedir. Tabi ki evin içine de girebilirler, temizleniyorlar ama yinede de bahçede kulübesi olması daha hoş olacaktır diye düşünüyorum. Şimdi sizlere değişik köpek kulübe modellerini gösteren resimli tanıtım ile baş başa bırakıyorum.

en-guzel-kopek-kulubesi-modelleri

Bahçede köpek besleyenler bu tür güzel minyatür köpek evleri yaparak bahçelerini de güzelleştirebilirler. Daha önce bahçeye ahşaptan kulübe yapmak gibi birçok çalışmayı paylaşmıştım. Bu yazımda köpek kulübesi yapmak isteyenler için bir anlatım paylaşmadım ama yinede fikir olabilmesi amacıyla güzel örnekler paylaştığımı düşünüyorum. Kolay gelsin.

source : https://www.diyncrafts.com/10834/homemade/15-brilliant-dog-houses-with-free-plans-for-your-furry-companion

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En Güzel Köpek Kulübe Modelleri için yorumda bulun

    En Güzel Köpek Kulübe Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Güzel Köpek Kulübe Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.