En İyi El İşi Askılı Bluz Modelleri 2016

En İyi El İşi Askılı Bluz Modelleri 2016
En İyi El İşi Askılı Bluz Modelleri 2016

El İşi Bluz örnekleri

Yaz aylarının vazgeçilmez giysisi askılı bluzlardır. Vitrinlerde el işi askılı bluz modellerine de rastlanır ve özellikle dantel örmeyi bilen kadınlar çeşitli en iyi el işi askılı bluz modelleri yaratabilir. El işi askılı bluzlar sadece yazın değil kışın da kullanılabilir. Boğazlı bluzların veya gömleklerin üzerine giyildiklerinde son derece şık durur.

Arzu edilirse kalın ip kullanılarak uzun kollu da hazırlanabilir ve tam bir kışlık kazak elde edilmiş olur. Yaz aylarında özellikle deniz kenarında en iyi el işi askılı bluz modelleri kendilerine geniş bir yer bulur. Şort ve pantolonların üzerinde kullanılabileceği gibi kumsalda bikini üzerine de kullanılabilir.

Yaz gecelerinde yapılan programlarda giymek için çok uygun bir alternatif olurlar. El işi askılı bluzlar yekpare olarak örülebilirler ya da motifli olarak örülüp sonradan birleştirilirler. El işi örgü bluzlar özellikle beyaz pantolon ve şortlar ile beraber kullanıldıklarında çok şık durmaktadır.

Ayrıca boyları uzun tutularak tunik olarak da tasarlanabilir. El becerisine güvenen kadınlar yaklaşan yaz ayları için kendilerine ya da aile fertlerine çeşitli renklerde askılı bluzlar örebilirler. Buna niyetlenen kadınlar için internet üzerinde sayısız el işi askılı bluz modeli vardır ve yapılışları da detaylı olarak anlatılmaktadır.

Çeşitli renklerde ve modellerde örülen askılı bluzlar yaz aylarında kadınların daha şık görünmesinde oldukça etkili olacaktır. Kadınlar kalan süreyi askılı bluz örerek değerlendirebilirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*