EN KOLAY TIRNAK BAKIMI NASIL YAPILIR

en-kolay-tirnak-bakimi-nasil-yapilir-440x415

Tırnak süsleme çalışmalarının yanı sıra kolay tırnak bakımı nasıl yapılır? diyenler içinde bu gün güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde sizde tırnaklarınıza bakım yapıyorsanız veya tırnaklarınızı önemsiyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bazen hayatın akışından sebep tırnaklarımızı ihmal edebilmekteyiz.

Ancak birisiyle tokalaşırken, yemek yerken, el işaretleri ile bir şeyleri anlatırken, kişilerin gözleri bazen tırnaklarımıza takılabilir.

Bu yüzden tırnaklar oldukça önemli olup, birçok insan kişilik analizi yaparken el kol hareketleri gibi tırnaklara da çokça baktıklarını söyleyebilirim.

Bu yüzden sizde evinizde tırnaklarınıza bakım yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışmada da basit bir şekilde kolay tırnak bakımı gösterilmiş.

Resimli anlatımdaki gibi sizde tırnaklarınıza günlük rutin bakım yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

en-kolay-tirnak-bakimi-nasil-yapilir

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*