Erkek Bebek Patiği Nasıl Yapılır?


Erkek Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Bir önceki paylaşımlarımızda sizlere kız bebek patiği nasıl yapılır? ile ilgili güzel bir yazı paylaşmıştık. Kız bebek patik resimleri ile sizlere örnek resimler sunmuştuk. Bu yazımızda da yine benzer bir şekilde erkek bebek patik çeşitleri, erkek bebek modelleri, erkek bebek örnekleri sunacağız.

Bu makalemde sizlere erkek bebek converse patik modeli ve farklı bebek patik modellerinin örnek resimleri ile yapılışını anlatan çalışmalar paylaştım. Yabancı bebek patik sitelerinde male booties olarak tarif edilen bu güzel modellerin nasıl yapıldığını altta anlatımlı olarak paylaştım. Erkek bebek patik ayakkabı modeli ile ilgili altta örnekleri göreceksiniz.

Aynı modeli yapmak için en altta yazımın sonunda sizlere erkek bebek patik anlatımlı olarak detaylı çalışmanın da videosunu paylaştım. Bu sayede sizde anlatımlı videoyu izleyerek erkek bebeğiniz varsa çok güzel mavi veya şirin renkte bebek patikleri yapabileceksiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlarda yine bu çalışmayı öğrenebilirler. Aynı şekilde turistik yerde yaşıyorlarsa turistlere hiç zorlanmadan satabilirler. Çünkü turistler bu tür çalışmaları çok severler. Kolay erkek bebek patik modelleri yaparak hem satabilirsiniz. Hem de kendi bebeklerinize kullanabilirsiniz.

Videoda detaylı bir şekilde erkek bebek patiği açıklamalı bir şekilde de anlatılmıştır. Dikkatlice izleyerek aynı çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Erkek patiği nasıl örülür? ile ilgili video :

 

 

En son paylaştığım anlatımlı çalışmada erkek bebek patik yapılışı ve süsleme işlemi de anlatılmıştır. Bu sayede sizde yaptığınız patiklere sonradan süsleme işlemini yapmayı öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

patig de bébé – patig of baby boy – Patig des Babys

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*