ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

Erkek bebek yeleği yapılışı

Erkek bebekler için güzel bir yelek modeli arıyorsanız eğer bugün sizler için güzel bir erkek bebek yeleği modeli buldum. Yeleğin yapılışını ise sizlere videolu olarak vereceğim.

Erkek bebek yeleği bulmak oldukça zordur. Kız bebekler için farklı modeller bulabilirsiniz. Bulduğunuz bazı modellerde renk değişikliği yaparak erkek bebekler içinde kullanabilirsiniz. Ama bazı modeller bu şekilde renk değişikliği yapılarak kullanılmaz.

Erkek-Bebek-Yelegi

Bugün sizler için göstereceğimiz yeleğin ölçüleri yeni doğan bebek ile 1 yaş arasında bebekler için olabilecek bir yelek ölçüsü.

Erkek bebek yeleği için orta kalınlıkta bebek yünü kullanılmış. Yeleği örmek için ise 3 numara şiş kullanılmış. Yelek basit şiş örgüsü ile başlıyor. İlerleyen kısımlarında yeleğe eklenen detaylar ile yeleğin ön kısmına farklı modeller ekleniyor.

Bebek yeleği modelini 1 yaşa kadar yapacaksanız 44 ilmekle başlayacaksınız. Daha sonra ise şiş ile örülen klasik örgü olan ters ve düz örgüler yapılarak lastik kısmı örülüyor. Bu kısım örüldükten sonra ise diğer sıralarda modeller ile bilikte ön kısım örülüyor.

Erkek bebek yeleği modeli yapılırken üç parça halinde yapılıyor. Siz bu modelin yapılışını videonun tamamını izleyerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Burada erkek bebek yeleği yapılırken mavi renk ip kullanılmış. Siz bu erkek bebek yeleği için gri, siyah ve lacicert gibi renklerde kullanabilirsiniz.

Erkek bebek yeleği modeli yapımını videodan izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere yeni modellerde sunmaya çalışacağım.

httpss://youtu.be/gzNKU5Kb0zA

kaynak: httpss://www.youtube.com/watch?v=gzNKU5Kb0zA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.