ERKEKLER İÇİN BOYUNLUK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Erkekler için tunus iş model ile boyunluk yapımı

Kış aylarında erkekler son zamanlarda atkı yerine boyunlukları kullanmayı daha çok tercih ediyorlar. Boyunluklar hem daha şık durduğu için hem de kullanımı daha kolay olduğu için tercih ediliyor. Bugün bende sizlere erkekler için boyunluk modeli yapımı göstermek istiyorum.

Erkekler için atı yerine kullanılabilecek en iyi alternatif boyunluklardır. Boyunlukları hazır alabileceğiniz gibi evde kendinizde eşinize, çocuğunuza, kardeşinize yapabilirsiniz. Bugün sizlere oldukça basit bir şekilde yapılan çok şık bir boyunluk modeli yapımı göstermek istiyorum.

Bugün sizlere göstereceğim boyunluk modeli tunus işi le yapılmış. Burada boyunluk yapılırken iki farklı renkte ip kullanılmış. Erkekler için en uygun renklerden olan mavi ve siyah renk kullanılarak çok şık bir boyunluk yapılmış. Tunus işi boyunluk modeli aslında bayanlar içinde yapılabilecek bir örgü işi. Bayanlara uygun ipler tercih edilerek kendiniz için de bu boyunluğu yapabilirsiniz.

Tunus işi boyunluk modeli yapımı için öncelikle zincir çekilmiş. Daha sonra bu zincir üzerine tunus işi model yapılarak ilerlenmiş. Burada tunus işini bilmeyenler için tunus işinin nasıl yapılacağı da detaylı bir şekilde açıklanmış. Videodaki anlatımı takip ederek modelin yapımı kısa sürede öğrenilebilir.

Videodaki anlatıma erkekler için boyunluk modeli yapımının detayları anlatılırken kaç sıra modelin yapılacağı ve diğer detaylar çok güzel bir şekilde açıklanmış.

Erkekler için boyunluk modeli yapımı için aşağıdaki videodaki anlatımı takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=M2mBwIOAxSs

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ERKEKLER İÇİN BOYUNLUK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ERKEKLER İÇİN BOYUNLUK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ERKEKLER İÇİN BOYUNLUK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.