ESKİ AHŞAP SANDIKTAN YENİ KOMİDİN YAPMAK


Eski ahşap sandıktan yeni komidin yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde anlatımdan yararlanarak eski sandıkları yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem kolay bir şekilde eskileri değerlendirmiş oluyorsunuz. Hem de eskileri atmamış ve anılarınızı süpürmemiş oluyorsunuz.

Eski ahşap sandıktan neler yapılır? diyenlerde bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Yapımını adım adım gösterilen çalışma da ek malzemelere ihtiyacınız olabilir.

Tekerlek, sprey boya, kumaş ve benzeri malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Benzer çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilir ve dekorunuza ek eşyalara sahip olabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar sayesinde hem spor yapmış oluyorsunuz. Hem evde keyifli zaman geçirmiş oluyorsunuz. Hem de eski eşyanızı yepyeni bir eşyaya dönüştürüyorsunuz. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-ahsap-sandiktan-yeni-komidin-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*