Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

evde-eski-ahsap-sehpadan-kopek-evi-yapimi

Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde ev hayvanları bakıyorsanız ve kediniz ile köpeğiniz için güzel bir köşe yapmayı düşünüyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evinizde bulunan eski ahşap sehpalarınızı atmak veya onları kırmak yerine onları çok güzel kedi evine veya köpek evine çevirebilirsiniz. Sevimli dostlarımız için onlara ahşaptan döşek yapabilir ve rahat etmelerini sağlayabilirsiniz.

Eski ahşap sehpadan köpek evi yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı siz kedileriniz içinde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki eski ahşap sehpaları kullanarak yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olduğu için resimli anlatımlarda detaylı olarak ne yapılması gerektiği anlatılmıştır. Resimli anlatımı takip edin ve sizde bu güzel çalışmayı yapın.

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-repurpose-an-old-chair-into-a-dog-bed/

Holzstativ Bewertung – wooden tripod evaluation – l’évaluation de trépied en bois

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*