ESKİ ARABA JANTINDAN MERMER DESENLİ SAKSI YAPMAK


Evinizin bahçesi varsa ve arabanızdan çıkan jantını atmamış, deponuzda saklıyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Eski araba jantından mermer desenli saksı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları takip ederek aynısından sizde yapabilirsiniz.

Bahçenize çok yakışacak olan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Jantı boyadıktan sonra üzerine mermer süsü ilave edebilirsiniz.

İsterseniz renkli olarak jantı saksıya dönüştürebilirsiniz. Bu güzel değerlendirme çalışmasına benzer çalışmaları sitemizde yer alan geri dönüşüm ve değerlendirme kategorilerinde daha farklılarına ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı olarak detaylarından yararlanacağınız eski janttan saksı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-araba-jantindan-mermer-desenli-cicek-saksisi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-3182.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*