Eski Araba Lastiğinden Sehpa Yapmak


Eski araba lastiklerinizi atmıyorsanız ve onları depoda tutuyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için bu yazımda sizlere eski araba lastiğinden sehpa yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Eski lastikten hasır sehpa yapmak için resimli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde evinize, garajınıza veya kullanmayı düşündüğünüz yerlere lastikten sehpa yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Eski araba tekerleğinden sehpa yapmak için diğer benzer çalışmaları bu yazımın hemen altında bulabilirsiniz. Benzer çalışmaları dekorasyon ve kendin yap kategorilerinde sürekli paylaşıyorum. Bu tür çalışmalar hoşuma gidiyor. Değerlendirme kategorisinde de benzer geri dönüşüm çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri eski araba lastiğinden sehpa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-lastikten-sehpa-yapmak

Araba lastiğinden sehpa yapmak için sizlere paylaştığım çalışma da size gerekli olan malzemelere bakacak olursak ;

  • eski lastik.
  • sprey boya.
  • sehpa tekerleği.
  • cıvata, tornavida.
  • cam.

Malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken lastiği iyice temizlemek. Sonrasında altına sehpa tekerleklerini monte edebilirsiniz. Üzerine ise cam ve sprey boya ile lastiği boyadıktan sonra çalışmayı tamamlamış oluyorsunuz. Evde lastikten sehpa yapmak için değişik çalışmaları gördükçe sizlere yine bu başlık altından paylaşacağım. Araba tekerleğinden sehpa yaparak evinize değişik bir eşya da kazandırmış olursunuz. Evinize bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/9935409

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*