Eski Ayakkabı Kaplama – Resimli Anlatım


Eski Ayakkabı Kaplama – Resimli Anlatım

Eskileri değerlendirme çalışmalarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu makalemde sizlere eski ayakkabılarınızı yenileyebileceğiniz güzel bir fikir paylaştım. Altta paylaştığım resimli anlatımdaki gibi sizde tül ile ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Gerçekten çalışma tamamlandıktan sonra ortaya yepyeni bir ayakkabı modeli çıkmaktadır.

Sizinde eskiyen ve atmaya kıyamadığınız babet yada ayakkabılarınız varsa bu çalışmayı veya benzerini yapabilirsiniz. Malzeme olarak renkli veya tek renk tel tül kullanabilirsiniz. Çalışmada farklı malzemelerde kullanabilirsiniz. Paylaştığım anlatımlı çalışma tamamen örnektir ve yapmak isteyenler aynı çalışmayı yapabilirler.

Eski ayakkabı kaplama tekniği ile eskileri yesyeni yapabilirsiniz. Her ne kadar günümüzde eskiyenleri atsak da yerine yenileri alsak da, bu tür yenileme çalışmalarına ihtiyaç duyan ekonomik aileler vardır. Bu paylaşımım daha çok onlara hitap edecektir. Yine evden para kazanmak isteyen ev hanımları da buna benzer çalışmaları yaparak satabilecekleri ürünler elde edebilirler.

Eski ayakkabıyı yenileme çalışması için eski bir çift ayakkabınız olması yeterlidir. Eğer çalışma yapmayı düşündüğünüz ayakkabılarınız çok eskiyse ve bu çalışmayı yapmaya değmez ise, onları balkonunuza küçük sevimli saksılara da dönüştürebilirsiniz. Daha önce eski çizmeden saksı yapılışını paylaşmıştım. Yine eski ayakkabıdan saksı yapımı olarak da değerlendirebilirsiniz. Sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde birçok geri dönüşüm ve değerlendirme çalışmaları resimli anlatımlarla ve videolu anlatımlarla paylaşılmıştır. Yine bu makalemin sonunda karşınıza benzer yazılar diye farklı projeler çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve sitemizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi kaplama yapılınca ayakkabılar yeni gibi gözüküyor. Aynı zamanda yenilenmiş oluyorlar. Sizde bu güzel çalışmalardan kendinize göre kaplama projeleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.dreamalittlebigger.com/post/shoesday-tuesday-fun-lacy-flats-revamp.html

1 Comment on Eski Ayakkabı Kaplama – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*