Eski Bavullardan Yapılan Çalışmalar


Eski Bavullardan Yapılan Çalışmalar

Kullanmadığınız ürünleri kendi tasarımlarınız ya da öneri olan tasarımlar ile yenilemek birçok kişinin hayalleri arasında yer almaktadır. Çünkü herksin el becerileri aynı değildir. El becerinizi geliştirmek istiyorsanız eğer tasarlamaya mutlaka eski ürünlerinizden başlamanız gerekmektedir.

Örneğin eski bluzunuz gibi ya da eski olan bavulunuz eski olan kıyafetleriniz gibi eski bavullardan yapılan çalışmalar hakkında sizlere detaylı bilgileri aktaracağız. Bu bilgiler sayesinde aklınızda tasarım ile ilgili fikirler oluşacaktır. Yırtılmış eskimiş ya da artık kullanıma müsait olmayan bavullarınızı ya da çantalarınızı boyayarak ve farklı tasarımlar yaparak dekor olarak kullanabilirsiniz.

Örneğin eski olan bavulunuzdan masa yapabilir ve evinizin ya da kullanacağınız yaşam alanınızın herhangi bir yerine koyarak ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Eski bavullardan yapılan çalışmalar arasında eğer beslediğiniz bir ev hayvanınız varsa ona güzel bir yuva ya da dinlenme alanı yapabilirsiniz.

Örneğin bir kediniz var ise bavulunuzun iç kısmını yumuşak bir madde ile kaplayarak üzerini dikebilirsiniz. Ya da köpek besliyorsanız evinizin balkonuna ya da bahçesine bavuldan kulübe tarzında bir ürün yapabilirsiniz.

Odanızda takılarınız için ayrı bir bölüm arıyor fakat dolaplarınızda yer bulamıyorsanız eski bavulunuzu tasarlayarak kendinize çok güzel bir aksesuar kutusu yapabilirsiniz. Kitap okumayı çok sevenler için de eski bavullardan güzel bir kitaplık tasarlanabilir. Artık sizler de eski bavullarınızı güzel bir şekilde değerlendirebilir ve yeni ürünler icat edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*