ESKİ BEBEK TULUMUNDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK


Evinizde sevimli köpekler besliyorsanız ve sevdiğiniz arkadaşlarınız ise onlara çok güzel şık elbiseleri kendiniz de yapabilirsiniz. Bu günlerde maalesef köpek veya kedi ürünleri oldukça pahalı rakamlara satılmaktadır.

Evinizde kullanmadığınız birçok eşyayı yenileyebileceğiniz gibi eğer sizde veya bebeği olan kişilerde kullanmadıkları bebek tulumları varsa onları köpeğiniz veya kediniz için çok sevimli elbiselere dönüştürebilirsiniz.

Sitemizde bu tür çalışmaları sıklıkla paylaşıyorum. Çünkü evinde köpek veya kedi besleyenler için harika paylaşımlar olmuş oluyor. İşine yarayan ev hanımlarının olduğunu da biliyorum.

Şimdi bu yazımda sizlere eski bebek tulumundan köpek elbisesi yapmak isteyenler için çok güzel ve detaylı anlatıma sahip resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde eski bebek tulumunu köpek elbisesine dönüştürebilirsiniz. Bu sayede büyük paralar harcamadan sevdiğiniz ev arkadaşınıza şık kıyafetler veya eğlenceli tulumlar yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri eski bebek elbisesinden köpek kıyafeti yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-bebek-tulumundan-kopek-elbisesi-yapmak

source : http://diyready.com/diy-dog-clothes-and-coats/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*