Eski Bisiklet Lastiğinden Ayna Yapılışı

Eski Bisiklet Lastiğinden Ayna Yapılışı

Umarım ki hepinizin evinde bir bisiklet vardır. Yoksa bile komşunuzun çocuğunun bisikletinin eskimiş lastiklerini veya attıkları eski lastiklerinden isteyebilirsiniz. Bu eski lastiklerden harika süs eşyaları, objeler yapılabileceği gibi bu yazımızda sizlere eski bisiklet lastiğinden nasıl ayna yapılır? bunu paylaşacağız. Çoğumuzda bisiklet vardır. Hatta çocuklarımızın bisikletlerinin lastikleri eskidiğinde eskisini atar veya lastikçi de bırakıp, yenisini taktırdıktan sonra arkamıza bile bakmadan gideriz.

Halbuki eski lastiği onlara bırakmak yerine alıp eve götürsek ve onu güzelce boyayıp, böyle harika bir aynaya dönüştürsek ne var sanki? ne dersiniz hoş olmaz mı? evet sizlere bu yazımda lastikten ayna yapımı ile ilgili güzel bir örnek paylaştım.

Umarım beğenir ve evinize yapmayı düşünürsünüz. Hatta daha ince bisiklet lastikleri oluyor, onlardan daha dekoratif aynalar da yapabilirsiniz. Eski bisiklet lastiğinden ayna yapılışı ile ilgili örnek resimdeki gibi aynı çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz.

İlk etapta eski bir bisiklet lastiği ne işe yarar? diye düşünceler kafanıza yerleşebilir. Ancak işlem tamamlandığında nasıl yani? bu nasıl olur? gibi soru işaretleri yüzünüzde tebessümler oluşturacak.

bisiklet-lastiginden-ayna-yapilisi

Bu yazımızda sizlere eski bisiklet lastiğinden nasıl şık dekor eşyaları yapacağını gösteriyoruz. Sizlerde evinizde eskiyen bisiklet lastikleri varsa bunları küçük veya büyük boylarda güzel aynalara çevirebilirsiniz. Yapmanız gereken duvarınız ile aynı renge boyayıp, içerisine macun ve ayna ile sabitlemek.

İnanın evinize gelen birçok misafir bunun bir bisiklet lastiği olduğunu dahi anlayamayacaklardır.

bicycle tire mirror – Miroir de pneu de bicyclette – Fahrradreifen Spiegel

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eski Bisiklet Lastiğinden Ayna Yapılışı için yorumda bulun

    Eski Bisiklet Lastiğinden Ayna Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Bisiklet Lastiğinden Ayna Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.