Eski Buzdolabını Dondurma Dolabı Yapımı

Eski Buzdolabını Değerlendirme

Eskiyen ve kullanmadığınız dolapları çok güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle de çocukların çok olduğu bir yerde onu yan yatırıp bir dondurma dolabına dönüştürebilirsiniz. Yarı çalışır da olsa soğutsa yeterli olacaktır. Eski buzdolabını dondurma kasası yapmak için kullanabilirsiniz. Çok güzel ve akıllıca bir fikir öyle değil mi?

Bence uğraşacak bir işiniz yoksa veya boşta iseniz bu tür bir değerlendirme çalışması yapmayı düşünebilirsiniz. Eski dolabı iyice temizledikten sonra yan yatırıp, altına yanlarına tezgah da yapabilirsiniz. Yine yan taraflarını masa olarak da kullanabilirsiniz.

Eski dolap değerlendirme çalışması olarak keyifle yapacağınız bir çalışma olup, kesinlikle önerdiğim bir çalışma. Dondurma dolabı yapabilirsiniz. Yada et dolabı dahi yapıp kullanabilirsiniz. Kapakları üste doğru açılmış olaca tek fark bu.

Bu tür değerlendirme fikirleri ile birlikte eskileri atmamış oluyoruz. Hem de değerlendirerek yeniden onlara hayat kazandırmış oluyoruz. Bu tür fikirleri genelde yabancılar bulur. Onları takip edin derim.

Buzdolabından dondurma dolabı nasıl yapılır diyenler hadi şimdi resimli örneklere bakalım. Ne yapmışlar görelim ve belki bizde bir gün yaparız. Ahşap kısmı için bir marangozdan yardım isteyebilirsiniz.

eski-buzdolabini-dondurma-dolabi-yapimi

Eski Buzdolabını Dondurma Dolabı Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eski Buzdolabını Dondurma Dolabı Yapımı için yorumda bulun

    Eski Buzdolabını Dondurma Dolabı Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Buzdolabını Dondurma Dolabı Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.